خريد پيج اينستاگرام

آموزش خريد پيج اينستاگرام

امروزه در ميان حجم انبوهي از تبليغات در دنياي مجازي اکثر کاربران در پي نمايش دادن برندها و محصولات و ارائه‌ي خدمات خود مي‌باشند که يکي از جديدترين و کارآمدترين روش‌ها در اين حوزه، خريد پيج اينستاگرام و ارائه‌ي خدمات و نمايش تبليغات کاربران در اين اپليکيشن محبوب مي‌باشد.آموزش و نحوه‌ي خريد پيج اينستاگرام

در حال حاضر فضاي مجازي به عنوان يکي از بهترين و قدرتمندترين امکانات موجود به جهت تبليغات و معرفي کسب و کار شما عزيزان مي‌باشد. خريد صفحه‌ اينستاگرام به شما کمک مي‌کند تا کار خود را با قدرت بيشتري در فضاي مجازي شروع کرده و ادامه دهيد. به طوري که اعتبار شما براي کساني که مي‌خواهند شما را دنبال کنند و فالوور شما باشند بيشتر مي‌شود.

سوالات رايج در اين زمينه
1-‌ آيا خريد پيج اينستاگرام مفيد مي‌باشد
امروزه با توجه به رقابت در کسب و کار و نياز به تبليغات در اين حوزه، فعاليت تبليغاتي در فضاي مجازي به عنوان يکي از بهترين و ساده‌ترين راه‌هاي موجود مي‌تواند به شما در افزايش سود در کسب و کارتان کمک کرده و نقش به سزايي را در اين زمينه ايفا کند. در واقع شما با خريد يک پيج اينستاگرام کار خود را از يک سطح جديد و بالاتر راه‌اندازي کرده و در مدت زمان کمتري به اهداف تجاري خود خواهيد رسيد .


2-‌ براي خريد اکانت اينستاگرام به چه نکاتي بايستي توجه کرد و چگونه يک پيج را مي‌توان مفيد دانست؟
مي‌توان بدين صورت به اين سؤال پاسخ داد که اگر براي موضوع خاصي به دنبال پيج اينستاگرام هستيد، به طور مثال کسي که براي يک موضوع خاص مثل فروش پوشاک و يا صنايع دستي و يا هر موضوع خاص ديگر، دنبال کننده (فالوور) جمع کرده معمولاً حاضر به فروش نيست . البته استثناء هم وجود دارد. در اين زمينه، شما عزيزان مي‌توانيد با متخصصان ما در اين حوزه تماس گرفته و از شرايط فروش پيج اينستاگرام با موضوعات دلخواه و مرتبط با کسب و کار خودتان اطلاع يافته تا بتوانيد به تبليغاتي عالي در زمينه‌ي کسب و کارتان بپردازيد. به عنوان مثال پيج هايي که روزانه بين 4 الي 5 پست را در پيج قرار مي‌دهند و اين پست‌ها خوشايند مخاطبانشون هستند به طور قطع موفق‌تر مي‌باشند.
لازم به ذکر است که صفحه‌ي شما راجع به هر موضوعي که مي‌باشد، فروش کالاي مرتبط با اون موضوع هم خريدار خوبي دارد (مثلاً نميشه که شما پيج لوازم آرايشي بهداشتي رو ايجاد کنيد و بعد در اين پيج ساعت بفروشيد!!!)


3-‌ آيا در زمان خريد فالوور اينستاگرام، ريزش و کاهش اعضاء رخ مي‌دهد؟
با توجه به محبوبيت اپليکيشن اينستاگرام در کشور و جذابيت در استفاده‌ و مشاهده‌ي عکس‌ها و ويديوها توسط کاربران عزيز، مي‌توان گفت که ريزش اعضاء بستگي به صفحه‌ي اينستاگرام شما داشته و هر چقدر صفحه‌ي شما فعال‌تر، جذاب‌تر و داراي مطالب و موضوعات مفيدتر براي فالوورهاي شما باشد، ريزش اعضاء پيج شما کمتـر بوده و حتي باعث افزايش فالوورهاي شما از طريق تَگ کردن فالوورها به ديگران خواهد شد.


4-‌ چگونه به صورت هدفمند فالوورها را اضافه نمائيم؟
در ادامه‌ي مطالب و در پاسخ به اين سؤال، مي‌توانيم به چند نکته براي افزايش فالوورهاي واقعي در اينستاگرام به شرح ذيل اشاره نمائيم:
اگر مي‌خواهيد شاهد افزايش فالوور اينستاگرام و افزايش لايک اينستاگرام خود باشيد، بايد يکي از کاربران فعال در اين شبکه اجتماعي باشيد.
همچنين پست‌هاي خود را در ساعاتي که اکثر کاربران در اينستاگرام وجود دارند، منتشر کنيد تا بهتر ديده شود. کاربران فعال روزي حداقل 3 پست و با فاصله مي‌گذارند.


بهترين زمان‌ها براي گذاشتن پست در اينستاگرام :
اگر قصد داريد تا صفحه‌ي اينستاگرام خود را به بقيه‌ي دوستان خود و همچنين کاربران فضاي مجازي معرفي نمايد يکي از راه‌ها، قرار دادن دکمه‌هاي شبکه‌ي اجتماعي در وب‌سايت خودتان و در قسمت بلاگ آن مي‌باشد.
مي‌توانيد با قرار دادن حساب کاربري اينستاگرام خود در پست الکترونيک يا ايميل خودتان، کاربران فضاي جذاب مجازي و دوستان خود را براي فالوو کردن صفحه‌ي شخصي خودتان در اينستاگرام ترغيب نمائيد. اين کار همچنين تاثير بسيار مثبتي بر روي کسب و کار شما خواهد داشت.
شايان ذکر است که اگر صاحب وب‌سايت هستيد، مي‌توانيد با قرار دادن بَنِر اينستاگرام در صفحه‌ي اصلي خودتان از کاربران و دوستان خود بخواهيد شما را در اينستاگرام نيز دنبال کنند.
دوستان و افرادي که داراي کارت تبليغاتي براي شرکت يا کسب و کار خود هستند مي‌توانند بر روي آن اسم کاربري اينستاگرام خود را نيز درج کرده تا شاهد افزايش واقعي فالوور در اينستاگرام صفحه‌ي خود باشند.
استفاده از هشتگ (#) نيز مي‌تواند موجب اين امر شود که افراد بيشتري پست‌هاي شما را ببينند و افراد مرتبط با کسب و کار خودتان را پيدا کرده و همچنين از طريق هشتگ، افرادي را دنبال نمائيد که با شما وجه اشتـراک خواهند داشت.
در ادامه‌ي مطلب مي‌توان به مهمترين نکات در مورد هشتگ که بايد از آن آگاه باشيد اشاره نمود:
شما عزيزان بايد از عکس‌هاي باکيفيت براي اشتراک‌گذاري پست‌ها و پيام‌هاي خود در اينستاگرام استفاده کنيد زيرا در اين شبکه، تصاوير حرف اول را مي‌زنند.
در صفحه‌ي شخصي خود سعي کنيد با مردم در تعامل و ارتباط باشيد و جواب کامنت‌ها و سوالات آنها را بدهيد. اين موجب مي‌شود افراد به شما بيشتر اعتماد کرده و حس کنند فردي واقعي در پشت صحنه‌ي اين صفحه وجود دارد. همچنين مي‌توانيد در صفحات پربازديد برويد و در بحث‌ها و نظرات آنها شرکت نمائيد.
شما مي‌توانيد با قابليتي که اينستاگرام در اختيار شما قرار داده و انتشار ويديوي يک دقيقه‌اي، به فالوور‌هاي خود نشان دهيد پروفايل اينستاگرام شما فعال مي‌باشد. همچنين وجود قابليت ديگر در اينستاگرام يعني استوري، موجب بهتر ديده شدن تصاوير و ويديو‌هاي خودتان شده و موجب معرفي صفحه‌ي خود به ديگر کاربران شويد.
با متصل نمون صفحه‌ي فيسبوک خود به اينستاگرام و تجاري (Business) نمودن آن، مي‌توانيد پست‌هاي خود را در شبکه‌هاي اجتماعي مختلف منتشر کرده و ارتباط خود با کاربران را تنها به اينستاگرام محدود نکنيد.
شما کاربر عزيز مي‌توانيد از طريق ربات افزايش اينستاگرام و با خريد فالوور اينستاگرام، فالوورهاي مرتبط با صفحه‌ شخصي خودتان را به صورت هدفمند جذب کنيد.
هنگامي که کاربران ديگر پيام‌هاي خودشان را لايک کرده و برايتان نظر مي‌گذارند، شما نيز مي‌توانيد متقابلاً چنين کاري را براي آنها انجام داده و در واقع با اين کار، از آنها تشکر و قدرداني نمائيد. اين کار باعث افزايش فالوور واقعي در اينستاگرام و افزايش لايک پست‌هاي صفحه‌ي شخصي شما مي‌شود.


** نکته‌ي بسيار مهم در افزايش فالوور واقعي اينستاگرام:
شما کاربر عزيز مي‌توانيد با فالوو کردن چند تن از افرادي که تعداد فالوور بالايي دارند، از يک ويژگي قابل توجه اينستاگرام برخوردار شويد که پيج اينستاگرام شما به تعداد زيادي از کاربران و فالوورهاي آن افراد مشهور که انها را فالوو کرد‌ه‌ايد معرفي شويد. اگر مي‌خواهيد اين کار را با سرعت بيشتر انجام دهيد مي‌توانيد از ربات اينستاگرام اينستاگلد استفاده کنيد. از مزيت‌ها و قابليت‌هاي اين ربات اينستاگرام مي‌توان به تفکيک جنسيتي، شهري، هشتگ و حرفه‌ي فعاليت اشاره نمود.5-‌ جذب افراد و فالوورها به صورت هوشمند و از طريق سيستم هوشمند جذب فالوور به چه صورت مي‌باشد؟
يک روش هوشمند جذب فالوور، سيستم هوشمندي است که در اين روش حساب کاربري يا اکانت شما در سرور‌هاي ما راه‌اندازي شده و سرور به طور خودکار و هوشمند، عمليات follow و unfollow و نيز کامنت و لايک را انجام داده و اين سيستم به صورت هدفمند، خودکار و صحيح، اکانت‌هاي مختلف را follow کرده و عمليات مختلفي نظير فرستادن لايک و کامنت را براي پست‌هاي مختلف انجام مي‌دهد. شايان ذکر است که چون اين عمليات به صورت هوشمندانه انجام مي‌شود، درصد بالايي از کاربران مورد نظر شما، پيج شما را فالو خواهند نمود.


6-‌ آيا عمليات follow و unfollow و نيز ارسال لايک و کامنت را نيز مي‌توان از طريق اين سيستم به طور دستي انجام داد؟
مي‌توان بدين صورت به اين سؤال پاسخ داد که بايد دقت نمود که سرورهاي اينستاگرام به صورت هوشمندانه روي اينگونه قضايا حساسيت نشان داده و عمليات follow و unfollow نيز بايد حساب شده و با اصول خاصي انجام پذيرد تا پيج يا صفحه‌ي مورد نظر محدود، بلاک، يا تحت عنوان اِسپَم شناخته نشود و به صورت دستي نمي‌توان چنين کنتـرلي داشت، مي‌توانيم به شما اطمينان دهيم که در اينستاگلد، سرورهاي ما به صورت 24 ساعته، عمليات فوق را به طور منظم انجام داده و اين پروسه به صورت کاملاً هدفمند و رصد شده مي‌باشد تا در روند جذب مخاطبين و کاربران مورد نظر خللي ايجاد نشود.


7- جذب يا فالو کردن مخاطبين از طريق تبليغات به چه صورت مي‌باشد؟
ما در اين روش با استفاده از تبليغات بِرَند، بَنِر و زمينه‌ي خاص کسب و کار شما در پيج‌هاي بزرگ اينستاگرام تعداد فالوورهايي که شما به آنها احتياج داريد را جذب نموده و مي‌توانيم تضمين نمائيم که يک تبليغ عالي در اينستاگرام براي شما عزيزان ايجاد شده و رقم خواهد خورد.


8-‌ چه نکاتي را مورد توجه قرار دهيم تا پيج ما داراي مخاطبين زيادي شود؟
-‌ پروفايل خود را به‌درستي تکميل کنيد :
اقدام مهمي که بايد در ابتدا انجام دهيد، ساختن يک هويت روشن و مشخص براي حساب کاربري اينستاگرام خودتان است. حساب کاربري اولين جايي است که مردم براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد شما به آن نگاه خواهند کرد. در نتيجه تنظيم کردن صحيح حساب کاربري از اهميت بالايي برخوردار است.
براي انجام اين کار ابتدا بايد تصور روشني از هدف حساب کاربري اينستاگرام خود داشته باشيد. آيا تلاش داريد خود را به‌عنوان يک عکاس جدي معرفي کنيد؟ آيا قصد داريد يک کسب‌ وکار، بِرَند يا سبک زندگي را ترويج دهيد؟ يا تنها مي‌خواهيد از اينستاگرام براي نشان دادن اتفاقات روزمره‌ي زندگي خود و حفظ ارتباط با دوستان بهره بگيريد؟
پس از اين‌که هدف حساب کاربري اينستاگرام شما مشخص شد بايد توضيحي براي آن نوشته که اين هدف را به‌خوبي نمايان کند. همه‌ي تلاش خود را انجام دهيد تا اين توضيح کوتاه ولي پرمعني باشد و همچنين بخوبي افراد را به عمل کردن وادارد. اگر وب‌سايت، اپليکيشن يا محصولي داريد که مي‌خواهيد آن را ترويج دهيد لينک آن را هم در پروفايل خود قرار دهيد. بهتر است از يک عکس يا تصوير جذاب و خاص هم براي حساب کاربري خود استفاده کنيد تا دوستان و مخاطبين شما بتوانند به ‌راحتي شما را شناسايي کنند.
خلاصه‌اي از نکات کليدي:
حتماً با ديگران تعامل داشته باشيد، عکس‌هاي ديگران را لايک کنيد و براي آنها نظر بنويسيد. اينستاگرام يک شبکه‌ي اجتماعي است پس شما هم عضوي از اين اجتماع باشيد.
اطمينان حاصل کنيد به‌ روشني مشخص است حساب کاربري شما افراد را به چه واکنشي دعوت مي‌کند.
رشد دادن تعداد فالوورهاي اينستاگرام مي‌تواند پروسه‌اي آهسته باشد ولي نکات کليدي که براي رسيدن به آن بايد همواره به ياد داشته باشيد ازاين‌قرار هستند:ثبات داشته باشيد. ثبات داشتن در رويکرد برقراري ارتباطي بادوام و محکم ميان شما و مخاطبانتان را ميسر خواهد کرد.
نسبت به موضوع و مضمون حساب کاربري خود تصوري روشن داشته باشيد.
سپس تلاش کنيد اطلاعات حساب کاربري و عکس‌هايي که منتشر مي‌کنيد همين موضوع و مضمون را بازتاب دهند. همچنين اطمينان حاصل کنيد که تنها از بهترين عکس‌هايتان استفاده مي‌کنيد.


9-‌ چه کارهايي بايد انجام دهيم تا بتوانيم جذب فالوور و افزايش لايک در اينستاگرام خود را شاهد باشيم؟
امروزه در فضاي مجازي و نيز شبکه‌هاي اجتماعي محبوب نظير اينستاگرام، افراد مي‌توانند با اهداف مختلفي فعاليت داشته باشند. برخي از کاربران صرفاً براي سرگرمي از اينستاگرام استفاده مي‌نمايند. برخي ديگر نيز از آن فقط به منظور اهداف تجاري خود استفاده کرده و برخي ديگر نيز از اينستاگرام به منظور بيان ديدگاه‌ها و عقايد خود استفاده مي‌نمايند. براي تمامي اين کاربران يک هدف مشترک وجود دارد و آن هم “ديده شدن” مي‌باشد، در نتيجه هميشه به دنبال راهکارهايي به منظور افزايش فالوور اينستاگرام و افزايش لايک در اينستاگرام مي‌باشند.


اما برخي از کاربران تصور مي‌کنند که مي‌توانند بدون هيچ تلاش و زحمتي فالوور جذب کنند و حتي لايک نيز بگيرند!
اما سؤال اصلي اين است که به منظور افزايش فالوور و افزايش لايک در اينستاگرام بايد چه مسيري را پيمود و چه بايد کرد؟
در ادامه به بيان راهکارهايي جامع به منظور افزايش فالوور در اينستاگرام اشاره خواهيم نمود و در عين حال نيز مي‌توانيد به منظور معرفي خود به ديگران و ديده شدن از ربات افزايش فالوور به نام “اينستاگلد” نيز استفاده نمائيد. اينستاگلد برنامه‌اي براي جذب فالوور واقعي بوده که روزانه حساب کاربري شما را به کاربران زيادي معرفي مي‌نمايد تا از اين روش، فالوورهاي واقعي به سمت شما هدايت شوند. شايان ذکر است که اين واقعي بودن، افزايش لايک را نيز به دنبال خواهد داشت.راهکارهاي جذب فالوور و افزايش لايک در اينستاگرام:


1-‌ همگام نمودن شبکه‌هاي اجتماعي خودتان با يکديگر:


براي اين منظور مي‌توانيد تمام حساب‌هاي کاربري خودتان در شبکه‌هاي اجتماعي مختلف را با انتخاب گزينه‌اي به نام Integration همگام نمائيد. اين کار به شما اجازه مي‌دهد تا براي مثال اگر پستي را در اينستاگرام مي‌گذاريد، به صورت هم‌زمان در ساير شبکه‌هاي اجتماعي مربوط به خودتان نيز قرار گيرد. از اين طريق زحمت شما نيز کمتر مي‌شود و به طور مرتب همه‌ي شبکه‌هاي اجتماعي مربوط به شما نيز فعال باقي خواهند ماند.


2-‌ در وب‌سايت خودتان، دکمه‌ي لايک و به اشتراک‌گذاري يا همان (Share) را بگنجانيد:


لازم نيست تا برنامه‌نويس ماهري باشيد تا گزينه‌ي لايک شبکه‌ي اجتماعي‌تان را در وب‌سايت خود قرار دهيد. يکي از احتمالات اين است که شخصي از وب‌سايت شما بازديد کرده و در نتيجه يکي از آن چند صد ميليون نفري باشد که در روز وارد حساب شبکه‌ي اجتماعي خود شده و بدين طريق، شما يک فالوور را به آساني جذب نموده‌ايد.


3-‌ ارائه‌ي خدمات اختصاصي:


با ارائه‌ي جوايز و هديه‌هاي واقعي، لايک بيشتري جذب نمائيد. به عنوان مثال، يک رستـوران زنجيره‌اي در شبکه‌ي اجتماعي خود اعلام مي‌نمايد که يک نوع از غذاهايش را در يک زمان مشخص به صورت رايگان عرضه مي‌کند. با اين تبليغ، افزايش فالوور و لايک به سوي اين صفحه سرازير مي‌شود و در نتيجه، ايده‌اي خلاقانه باعث افزايش فالوور و لايک در صفحه‌ي اينستاگرام مي‌شود.


4-‌ پيدا نمودن همکار در حوزه‌ي کاري خودتان:


با پيدا کردن کسب و کارهايي که تکميل‌کننده‌ي خدمات شما هستند مي‌توانيد به اين هدف دست يابيد. به عنوان مثال، يک فروشنده‌ي لوازم خانگي مي‌تواند با يک توليد کننده يا ارائه دهنده‌ي خدمات پس از فروش همکاري نمايد. مي‌توانيد کسب و کارهايي با تعداد فالوور يکسان پيدا کرده و با پيشنهاد تبادل تبليغات به اهداف تجاري خود دست يابيد. اين روش، يکي از آسان‌ترين روش‌هاي ممکن به منظور دو برابر نمودن فالوورهايتان مي‌باشد.


5-‌ در وب‌سايت خودتان و در بخش “تماس با ما” ، صفحات اجتماعي خودتان را معرفي نمائيد.


مشتريان و بازديدکنندگان وب‌سايت شما از اين طريق مي‌توانند با شما در ارتباط باشند. شما مي‌توانيد ليست کامل و لينک تمام شبکه‌هاي اجتماعي خودتان را که در آنها فعال هستيد را در قسمت “تماس با ما” که در وب‌سايت خود قرار داده‌ايد، به نمايش گذاشته و از اين طريق به معرفي و بهتر ديده شدن خودتان کمک به سزايي نمائيد.


6-‌ استفاده نمودن از هشتگ‌هاي مرتبط:


در اينستاگرام، يکي از بهترين روش‌هاي موجود به منظور افزايش فالوور، اين است که تا حد ممکن از هشتگ‌هاي مرتبط استفاده نمائيد و کاربران را با هشتگ‌هاي جستجو شده‌ي خودشان به پيج خودتان بکشانيد.


7-‌ ارائه‌ي مطالب طنز، علاوه بر مطالب مفيد که باعث نمايش حس شوخ‌طبعي شما مي‌شود:


شما مي‌توانيد با برانگيختن احساسات (مثبت و منفي) از طريق پست‌هاي ارسالي به روشي عالي به منظور افزايش به اشتراک‌گذاري دست يابيد، اما شايان ذکر است که ارسال پست‌هاي طنزآميز و شاد، تعداد اشتراک‌گذاري بالاتري را برايتان ايجاد مي‌کند و اين به معني افزايش فالوور در اينستاگرام مي‌باشد.


8-‌ در شبکه‌ي Linked in همزمان با فعاليت بيشتر خودتان، به ديگران نشان دهيد که شخصي باارزش مي‌باشيد:


اگر در شبکه‌ي Linked in، نظرات مفيدي را ارائه دهيد در نتيجه اعضاء اين شبکه علاقمند مي‌شوند تا از شما بيشتر اطلاعات کسب کنند و در نتيجه به ديگر صفحات اجتماعي شما مراجعه مي‌کنند.


9-‌ بهترين و زيباترين عکس‌هاي خودتان را در اينستاگرام به نمايش بگذاريد.


آمار حاکي از آن است که تا به امروز، کاربران اينستاگرام بيش از بيست ميليارد عکس در صفحه‌ي اينستاگرام خودشان قرار داده‌اند. بايد به اين نکته توجه داشت که ارسال حجم زيادي از عکس‌هاي بي‌کيفيت، راه به جايي نمي‌برد. شما مي‌توانيد بين 5 الي 10 عکس زيبا و برتر خود را انتخاب کنيد و در طي روز ارسال نمائيد.


10-‌ استفاده از گراف جستجوي شبکه‌ي اجتماعي


شايان ذکر است که اين مي‌تواند سلاح پنهان شما باشد. بدين منظور شما مي‌توانيد يکي از فالوورهاي خود را در مرکز شبکه‌اي تارعنکبوتي تصور نمائيد. در نتيجه جستجو بر مبناي گراف، به شما اجازه مي‌دهد تا از طريق شناخت ديگر پيج‌هاي لايک شده توسط آن فرد، او را بهتر شناخته و در نتيجه اين اطلاعات به شما کمک مي‌کند تا بسياري از افراد با ذهنيت مشابه را پيدا نمائيد. اين روشي بسيار جالب و نبوغ‌آميز به منظور گسترده‌تر کردن شبکه‌ي اجتماعي خودتان است.
** روش خريد پيج اينستاگرام از وبسايت آيدي فروش
گام اول:


مراجعه به وب‌سايت آيدي فروش به نشاني : www.idforosh.ir


گام دوم:
اگر قبلاً در وب‌سايت آيدي فروش عضو نشده‌ايد مي‌بايست ابتدا عضويت خود را تکميل نموده تا بتوانيد خريد خود را انجام دهيد. بدين منظور مي‌بايست فيلدهاي ستاره‌دار را تکميل نمائيد تا پروسه‌ي عضويت شما انجام پذيرد.
گام سـوم:
مشاهده‌ي پيج‌هاي اينستاگرام عرضه شده و مطابق با سليقه و علاقه‌يکاربران همراه با قيمت ارائه شده‌ي آنها
گام چهـارم:
انتخاب يک پيج با موضوع مشخص شده و دلخواه شما و مشاهده‌ي مشخصــــات پيج و کليک بر روي کليد افزودن به سبد خريد
گام پنجم:
پس از کليک بر روي گزينه‌ي افزودن به سبد خريد، شما به درگاه پرداخت بانک وصل مي‌شويد و پس از پرداخت مبلغ پيج مورد نظر خود، خريد شما به پايان مي‌رسد.
شهر : تهران
تلفن :
قیمت :
ایمیل : jahanbakhsh.m.75@gmail.com
تايپ در منزل باکارمزد عالي براي افراد جوياي کار
تايپ و ترجمه ي متن در منزل با درآمد بالا بدون نياز به سرمايه غير حضوري با کارمزد بالا کار براي دانشجويان و خانم ها جهت کسب اطلاعات بيشتر به وبلاگ ما مراجعه کنيد.http://karvapool.mihanblog.com
تايپ در منزل باکارمزد عالي براي افراد جوياي کار
تايپ و ترجمه ي متن در منزل با درآمد بالا بدون نياز به سرمايه غير حضوري با کارمزد بالا کار براي دانشجويان و خانم ها جهت کسب اطلاعات بيشتر به وبلاگ ما مراجعه کنيد.http://karvapool.mihanblog.com
ماينينگ شبکه اي، يک مزرعه ماينينگ در کامپيوتر شما!
يک روش جديد براي استخراج بيت کوين با استفاده از کامپيوتر خانگي
خريد لايک اينستاگرام
خريد لايک اينستاگرام لايک تاثير زيادي در افزايش بازدهي پيج اينستاگرام دارد و بالا بودن لايک يک پيج نشان از پر مخاطب بودن و جذابيت آن است هر چه مقدار لايک يک پيج بالا باشد مخاطبان بيشتري جذب آن مي شود . با خريد لايک
خريد پيج اينستاگرام
آموزش خريد پيج اينستاگرام امروزه در ميان حجم انبوهي از تبليغات در دنياي مجازي اکثر کاربران در پي نمايش دادن برندها و محصولات و ارائه‌ي خدمات خود مي‌باشند که يکي از جديدترين و کارآمدترين روش‌ها در اين حوزه، خريد پيج
قيمت عمده انواع تن ماهي
پيشنهاد ما به عزيزاني که مي خواهند تن ماهي را بصورت عمده خريداري کنند و براي پيدا کردن فروشندگاني که بهترين قيمت و کيفيت را به آن ها تحويل دهند استفاده از سايت سياه گوش است، شما مي توانيد بصورت رايگان در اين سايت درخواست
خريد و فروش پلي اتيلن
ديگر براي قيمت خريد و فروش پلي اتيلن و ديگر مواد پلاستيکي احتياج به تماس گرفتن با عرضه کنندگان متعدد و گرفتن قيمت از تمامي آن ها نيست ، فقط کافي است براي خريد پلي اتيلن و همچنين ديگر مواد پلاستيکي از طريق لينک زير وارد
ارائه اعتبار ارزي و خدمات سرمايه گذاري
ارائه اعتبار ارزي تا سقف يک ميليون دلار جهت واردات کالا و تجهيزات- فوري مراجعه به http://investservices.ir/active-opportunities يا ايميل به loan@investservices.ir