زمرد

نکات و جزئیات ویژه بعد از معرفی موقیعت از نظر مکان جغرافیایی، بطور خلاصه و فهرست وار ویلای مدرن را معرفی می نماییم.
۱- نوع بنا اسکلت فلزی
 ۲- مساحت زمین ۲۴۶ متر
۳- زیر بنا حدوا ۹۰۰ متر مربع
۴- دارای چهار طبقه که شامل:
طبقه زیرین و طبقه هم کف شامل پارکینگ ولابی
طبقه اول و طبقه دوم دارای دو سند و یک سند مادر
این ساختمان دارای ۵ حلقه چاه جداگانه جهت خروج آب فاضلاب می باشد که هر کدام برای یک قسمت ویلا ایجاد شده است.
معرفی سفت کاری
۱- فونداسیون وشناژ: عرض ۷۰ * ۶۵ /۱ سانتیمتر
۲- تمامی ستون ها تیر آهن نمره ۲۰ و چهار طرف ورق تا پشت بام بوده که هنگام نصب در زیر صفحه های ستون از مواد گروت استفاده شده است و تمامی زمین بتن ریزی گردیده است. سقف ها از یونولیت درجه یک کره ای نسوز جهت عایق کاری و سبک بودن در برابر زلزله استفاده شده، دیوارها از بلوکه های فوم دار به همراه یونولیت جهت عایق کاری استفاده شده و تماما از مواد درجه یک ممتاز اجرا شده، دیوارهای خارجی از دو طرف پلاستر سیمان شده و ایزوگام گریده است.
۳- دارای سه برق سه فاز که از کابل مادر و ورودی زیرزمین استفاده شده که برق ورودی قابل مشاهده نباشد.
۴- دارای سه انشعاب آب جداگانه و سه کنتور
۵- دارای دو انشعاب گاز که تمامی لوله کشی داخلی توکار بوده و از لوله ویژه مانیسمان استفاده شده که لوله کشی گاز آن قابل مشاهده نباشد و منظره بدی را برای ساکنین این ویلا ایجاد ننماید.


جزییات نما و نوع مواد استفاده شده
۱-این ویلا دارای دو نمای جداگانه منحصر بفرد و بسیار زیبا میباشد که و تماما از سنگهای مرغوب و درجه یک شامل :
۱- سنگ تراوتن سوپرعباس آباد سفید به همراه سنگ گرانیت برزیلی مشکی جهت باکس ها و سنگ تراوتن شکلاتی درجه یک یزد استفاده شده و در زمان نصب تماما از دوغاب سیمان سفید و پودر سنگ و ماسه شکسته به همراه چسب بتن استفاده شده که این مهم باعث میشود سنگ کدر نشود و بعلاوه اینکه تمامی سنگ ها به هنگام نصب اسکوپ شده تا هیچ موقع از دیوار جدا و کنده نشود به اضافه اینکه تمامی سنگ ها به هنگام نصب فارسی پر شده اند تمامی نرده های نما که بیشتر حالت دکوراتیو داشته بعد از نصب قوطی آهنی، با استفاده از کمپوزیت درجه یک آمریکایی مشکی کاور شده اند که این امر هم باعث محافظت شده و نیز در زمان طولانی احتیاج به رنگ نخواهد داشت.
۲- سنگ کف از پیاده رو بیرون گرفته تا حیاط و لابی، پارکینگ و پاگردها، تراس ها به اضافه حیاط خلوت ها از سنگ درجه یک دهبید میباشد که جلوه ی بسیار زیبایی را دارا میباشند و سنگ دیوار لابی، پارکینگ و راه پله ها از نوع سنگ گرانیت قهوه ای برزیلی به اضافه مرمریت امواج استفاده شده است.
پنجرها و فرمهای آنها
۱- جنس تمامی فرم ها از ترمال برک به رنگ شامپاینی، به همراه ریل و یراق آلمانی اصلی بوده که تماما وارداتی بوده و در زمان های بسیار طولانی، نه تغییر رنگ و نه تغییر حالت در برابر گرما و سرما نخواهند داشت که در این مورد مهم به هنگام بسته شدن بسیار کیپ شده و هیچ گونه گرد و خاک و سرما و گرما را عبور نخواهند داد که با درب و پنجره های یوپی وی سی موجود در بازار قابل مقایسه نمی باشند و از نظر ارزش ریالی ۴ تا ۵ برابر قیمت یوپی وی سی می باشد.
۲- نوع شیشه بکار رفته بلژیکی بوده که جداره داخلی از نوع خاص میباشد که علاوه بر سکوریت بودن تمامی اشعه ماوراء بنفش خورشید را می گیرند که این امر باعث شود که هیچ موقع رنگ پرده ها و فرش ها عوض نگردد و گرما و سرما با حداقل جابجایی صورت بگیرد.
۳- تمامی شیشه های نما جلو و پشت عمارت از نوع ضد گلوله بوده که دیگر احتیاج به هیچ گونه محافظ بیرونی نبوده این امرزیبایی نمای این ویلا را دو چندان می کند.
سقفها
تمامی واحدها دارای سقف کاذب با فضای مناسب خود میباشند که علاوه بر اینکه حالت عایق بندی را می نماید،تمامی تاسیسات شامل:
۱- لوله های آب و فاضلاب
۲- تمامی برق کشی واحدها
۳- تمامی لوله کشی کولرها و دستگاه های سرده کننده در داخل آن قرار دارند که این امر مهم باعث محافظت دائمی از تمامی وسایل تاسیساتی می شود و دیگر اینکه هیچگونه اتصالاتی به صورت روکار مشاهد نمی شود.

کف ها
۱- از پیاده رو بیرونی گرفته تا حیاط لابی و پارکینگ و تمامی تراس ها و حیاط خلوت ها و پله ها و پاگردهای نمای جلو و پشت ویلا از نوع سنگ دهبید درجه یک ممتاز کرم پی یک از نوع صادراتی پالت بندی شده میباشد .
۲- کف تمامی واحدها قبل از پارکت شدن بجای موزایک از سرامیک استفاده شده که
۱- وزن زیادی را به سازه تحمل ننماید
۲-کفی صاف و یک دست را برای زیر سازی پارکت ایجاد نماید.
حیاط ورودی
حیاط ورودی دارای باغچه و آب نمای مدرن ویژه ای میباشد که به هنگام ورود ماشین به پارکینگ از روی این آبنما عبور می نماید و حالتی خاص و زیبا به اشخاص داخل خودرو   می دهد. درب ورودی پارکینگ از نوع سکشنال ایتالیایی اصلی طرح چوب بوده که مخصوص درب ورودی پارکینگ منازل مدرن می باشد و در زیر سقف جمع می شود (باید توجه داشت که در منازل دیگر از درب رولی مغازه ها بجای درب پارکینگ استفاده می شود) در ضمن این نوع درب ویژه ضد سرقت بوده و به دو صورت کنترلی و دستی باز می گردد.
مشخصات دربها
۱- درب های ضد سرقت : تمامی درب های ورودی از نوع ترک اصلی وارداتی ضد سرقت بنام تجاری می باشد نه طرح، که دارای زیبایی و دوام خاص خود بوده و بطور واقعی ضد سرقت بوده و دارای قفل مغناطیسی می باشد که با درب های طرح ترک و به اصصلاح ضد سرقت موجود در بازارکه در منازل دیگر استفاده می شود قابل مقایسه نمی باشد.
۲- تمامی درب های اتاق ها، سرویس ها وغیره ترک اصل بوده و تماما واردتی میباشند و بسیار زیبا و شکیل هستند که دارای رنگ اصلی منحصر بفرد خود می باشند.
مشخصات آسانسور ویژه
۱- آسانسور این ویلا کره ای اصلی سفارشی بوده که به صورت پک کامل از کشور کره وارد گردیده و دارای دو درب ورود و خروج می باشد و نام تجاری آن جی وای جی می باشد، تمامی اجزا و جنس آن استیل کامل میباشد و بعلاوه هوشمند بوده و به هیچ وجه اشخاص در آن گرفتار نمی شوند و هر اتفاق و مشکل احتمالی که صورت بگیرد در اولین ایستگاه توقف نموده و درب باز می گردد و مشکل احتمالی را از طریق پیام کوتاه برای شرکت سازنده ارسال می نماید، و این آسانسور کلا بسیار زیبا و فانتزی می باشد و حالت خاص خود را داراست.

سایت مرجع معرفی ویلا

www.zomurod.com

09161424572 » سایر تصاویر برای این آگهی
شهر : دزفول
تلفن :
قیمت :
ایمیل : بدون ایمیل
09154761412فروش آپارتمان، ويلائي، هتل آپارتمان، سوئيت مشهد محدوده حرم
تخصصي ترين مشاوره و گروه مشاورين را در محدوده حرم مي توانيد از ما بخواهيد، همواره در جهت ياري شما خدمتگزاري مي نمايم" - خريد و فروش سوئيت، هتل، هتل آپارتمان، ويلائي و... - خريد و فروش واحدهاي تجارتي، مجتمع ها و مغازه ها -
فروش اپارتمان 49 متری شهرک اندیشه کد 432
کد 432 فروش اپارتمان 49 متری یک خوابه طبقه اول 12 واحدی نما سنگ 8سال ساخت  پارکینگ اختصاصی 20 وام مسکن متری 1750 *فقط با یک تماس به صورت رایگان با مشاورین با تجربه ما مشورت کنید.و بهترین راه کار ها در امر خرید فروش و
فروش اپارتمان-سندار
تختی-125متر مفید-3خواب-2طبقه-2واحده-طبقه2-6سال ساخت-پارکینگ وانباری اختصاصی-سونا و جکوزی-فول امکانات روز-قیمت-300/000/000تومان
آپارتمان فروشی واقع در بابل 09118026511
آپارتمان فروشی واقع در بابل 09118026511
پیش فروش اپارتمان در گلشهر 1
سند شش دانگ -دارای انباری مجزا و پارکینک-دارای اسانسور 8 نفره و... ادرس: گلشهر 1 خیابان گلبانک زمین های بسیج قطعه ی 14
فروش اپارتمان-سندار
مساحت:82 متر مفید -کف سرامیک- اشپزخانه اوپن-کمد دیواری- کابینت MDF تعداد طبقه:4 طبقه:3 تعداد واحد:8 تعداد خواب:2 پارکینگ:دارد=اختصاصی انباری:دارد سال ساخت:3سال ساخت قیمت:144/000/000 ادرس:فاز 2 معلم
فروش آپارتمان ویامعاوضه
اپارتمان به متراژ150مترسه خوابه فول امکانات طبقه دوم فروش اپارتمان یامعاوضه باتجاری شرق تهران
فروش 160 واحد نیمه کاره
فروش ساختمان نیمه کاره بمساحت 1400 متر/ 20 طبقه 160 واحد / متراژواحدها 82-90-110-115-125-165 متر/هرطبقه 10 واحد / 62% کارانجام شده / قیمت 24 میلیارد / منطقه تبریز گلکار  تماس : 09144127713